KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937226
nr 1693 7226
Gösta Palm. Signerad, daterad 1935, Ateljéinteriör. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:08:58
13/4 13:04:48
14/4 17:57:59